Tag: Anila Denaj

Browse our exclusive articles!

Pas shumë vitesh i munguar… më në fund inagurohet…

Pas shumë vitesh sa i munguar aq edhe i kërkuar më në fund u inagururua dy ditë më parë në Delvinë Muzeu Historik e...

Anila Denaj me të rinjtë e Sarandës, ftesë për tiu bashkuar PS

  Deputetja Anila Denaj si çdo fundjavë vjen në Sarandë ku zhvillon takime me drejtues dhe strukturat e Partisë Socialiste. Këtë të shtunë ajo është takuar...

Anila Denaj e Ina Zhupa përkujtojnë tërmetin e 26 nëntorit

Dy deputetet e Sarandës Anila Denaj dhe Ina Zhupa, kanë bërë një reagim në dy vjetorin e tërmetit të 26 nëntorit. Denaj shkruan se 2...

Denaj nuk njeh “pushim”, mbledh bashkinë e Delvinës

Deputetja e PS, Anila Denaj ka zhvilluar  këtë fundjavë takime me strukturat e PS në Sarandë e Finiq. Paraditen e sotme Denaj është ndalur...

Anila Denaj mbledh PS e Finiqit

Deputetja e Partisë Socialiste, Anila Denaj ka zhvilluar dy takime ditën e sotme në Sarandë me drejtuesit e Partisë Socialiste të shtabeve dhe kryetarët...

Popular

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...

Lamtumirë, mësuese, Tatjana. U prehsh në paqe! (Video)

Mes e lotëve e dhimbjes u përcoll mesditën e...

Elena shqiptarja më e zgjuar në planet.

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre...

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...