Denaj nuk njeh “pushim”, mbledh bashkinë e Delvinës

- Advertisement -

Deputetja e PS, Anila Denaj ka zhvilluar  këtë fundjavë takime me strukturat e PS në Sarandë e Finiq. Paraditen e sotme Denaj është ndalur në bashkinë Delvinë.

“Në Delvinë

Me drejtuesit dhe strukturat e Partisë Socialiste, ku së bashku analizuam zgjedhjet e 25 Prillit dhe vendosëm objektivat e ardhshme.

Riorganizimi i strukturave, rritja e angazhimit dhe anëtarësimet e reja ishin gjithashtu në qendër të analizës.

Qëllimi kryesor është të rrisim efikasitetin e çdo strukture socialiste në të gjithë vendin.” shprehet Denaj pas këtij takimi.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...