Anila Denaj me të rinjtë e Sarandës, ftesë për tiu bashkuar PS

- Advertisement -

 

Deputetja Anila Denaj si çdo fundjavë vjen në Sarandë ku zhvillon takime me drejtues dhe strukturat e Partisë Socialiste.

Këtë të shtunë ajo është takuar me një grup të rinjsh të cilët i ka ftuar t’i bashkohen kësaj force politike, pasi janë një fuqi transformuese.

“Në Sarandë

Me të rinjtë, për të ndarë mendimet dhe për t’i ftuar ata t’i bashkohen Partisë Socialiste, si forca më e hapur dhe me fuqi transformuese.

Edhe në Buxhetin 2022 një vëmendje e veçantë i kushtohet mbështetjes së të rinjve me skema dhe mundësi formimi professional”, nënvizon Denaj.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...