Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

- Advertisement -

Nga Shpresa Dine

Pas protestës së shitësve të mishit paraditen e sotme para bashkisë së qytetit reagon Matjane Gjini, administratorja e thertores: Mos i besoni, shitësit janë mësuar të therin bagëtitë nëpër stalla dhe buzë lumenjve. Prandaj edhe ankohen se gjoja thertorja nuk funksionon…

 

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...