RENDI

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në Sarandë kanë protestuar para komisariatit të Sarandës. Leonard Thodhori 46 vjeç dhe Fatmir Sulovari 46...

Tentojnë të trafikojnë emigrantë ndalohen tre shtetas kosovarë

Tre shtetas kosovarë, konkretisht Shkelqim Shabani, Hysni Hafizi, Shkelzen Islami, janë kapur në flagrancë nga sherbimet e policisë kufitare duke transportuar një numër të...

Flasin. familjarët: “Duam Leonardin ose gjallë ose vdekur”. E motra: “Nuk shpresoj se është gjallë, shokët janë fshehur”(Video)

Familjarët e 46 - vjeçarit Leonard Thodhori, i cili prej 13 ditësh rezulton i zhdukur së bashku me shokun e tij Fatmir Sulovari, kanë...

Grabitën 17.3 milionë euro në supermarket, “lirohen” pa zhurmë dy hajdutët! Tekniku i kamerave filmoi kodin e kasafortës dhe…. Mister autori i tretë(Video)

Dy të dyshuarit për vjedhjen e 17.3 milionë lekëve në një supermarket në Sarandë janë liruar nga gjykata. Edmond Duzha 42 vjeç dhe Bekdash...

FOTO+EMRA/ Rreth 36 grabitje në zona të ndryshme në Greqi, zbulohen identitetet e shqiptarëve të arrestuar

Autoritetet kanë publikuar të dhënat nga operacioni i goditjes së bandës së grabitësve në Greqi, ndërsa kanë publikuar foto edhe emra të shqiptarëve të...