Anila Denaj mbledh PS e Finiqit

- Advertisement -

Deputetja e Partisë Socialiste, Anila Denaj ka zhvilluar dy takime ditën e sotme në Sarandë me drejtuesit e Partisë Socialiste të shtabeve dhe kryetarët e OS. Ndalesa e rradhës ka qenë në Bashkinë Finiq.

“Së bashku me drejtues dhe anëtarët e organizatave socialiste bëmë një analizë të rezulateve të zgjedhjeve të 25 Prillit.Vendosëm prioritetet që duhet të ndjekim në vijmësi, siç është strukturimi i partisë dhe analiza e OS-ve.Gjithashtu evidentuam të gjitha problematikat me qëllim adresimin e tyre dhe zgjidhjen sa më të shpejtë të tyre.”,shprehet Anila Denaj pas këtij takimi.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...