Sarandë/ Rrëzohet nga ulliri, 60 vjeçari transportohet drejt Tiranës

- Advertisement -

Mesditën e sotme në spitalin e Sarandës, është transportuar shtetasi me iniciale J. K., 60 vjeç, pasi është rrëzuar nga një pemë ulliri në afërsi të banesës së tij.

Mjekët e spitalit në Sarandë po i japin ndihmën mjekësore, ndërkohë duke parë gjendjen e tij është vendosur të dërgohet në spitalin e Traumës.

Sipas mjekëve, 60-vjeçari ka dëmtime në qafë, por gjendja e tij paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...