Tag: Trauma

Browse our exclusive articles!

Sarandë/ Rrëzohet nga ulliri, 60 vjeçari transportohet drejt Tiranës

Mesditën e sotme në spitalin e Sarandës, është transportuar shtetasi me iniciale J. K., 60 vjeç, pasi është rrëzuar nga një pemë ulliri në...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...