Policia e Sarandës shpall në kërkim 23 vjeçarin nga Ksamili

- Advertisement -

 

Specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë shpallën në kërkim shtetasin K. S., 23 vjeç, pasi në Ksamil, nuk ju është bindur punonjësve të Policisë për ndalim dhe është larguar duke braktisur motomjetin të cilin e drejtonte pa leje drejtimi përkatëse.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.
/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...