Tag: Spitali i Sarandës

Browse our exclusive articles!

Sarandë/Ra aksidentalisht nga soleta, 72-vjeçarja përfundon në gjendje të rëndë në spital

Një 72-vjeçare ka përfunduar në spital, pasi ka rënë nga soleta e banesës së saj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se e...

Sarandë/ Rrëzohet nga ulliri, 60 vjeçari transportohet drejt Tiranës

Mesditën e sotme në spitalin e Sarandës, është transportuar shtetasi me iniciale J. K., 60 vjeç, pasi është rrëzuar nga një pemë ulliri në...

Manastirliu: “Realizohet në Spitalin e Sarandës ndërhyrja delikate për herë të parë”

Për herë të parë në Spitalin e Sarandës është realizuar një ndërhyrje delikate ortopedike për rregullimin e një deformimi të lindur, shkurtim të theksuar...

Popular

Sukses i rradhës i sportistit sarandiot në SHBA, Enea Lapa (Video)

Një sukses i garantuar i sportistit sarandiot me banim...

E çuditshme, por e vërtetë, deti s’gjen qetësi as në dimër(Video)

Edhe pak ditë dhe hymë zyrtarisht në stinën e...

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...