Greqi/8 Vjeçarja bllokohet në derën metalike të fabrikës, humb jetën pas 70 minutave torturë

- Advertisement -

Një vogëlushe 8 vjecare u bllokua për 70 minuta në një derë metalike të një fabrike në Keratsini të Greqisë.

Një video-dokumentar i paraqitur nga mega buletini kryesor i lajmeve, tregon momentin kur trupi i vogëlushes u bllokua në derë.

Në familjen e saj ka shumë pyetje që kërkojnë përgjigje. Avokati i familjes kërkon të mësojë se si është gjetur vajza e mitur, si ka mbërritur në fabrikë dhe sa herë është mbyllur dera. (Shiko videon këtu)

Gjyshja e vajzës fatkeqe shpjegon se fëmija ka qenë gjithmonë me të dhe ajo nga ana e saj ngreh dyshimet sesi 8-vjeçarja ka mbërritur në fabrikë.

Policia arrestoi një person të akuzuar për vrasje nga pakujdesia, për vdekjen tragjike të një 8-vjecares.

Po ashtu janë arrestuar nëna dhe gjyshja e 8-vjeçares pasi u treguan të pakujdesshme me të.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...