Tag: 8 vjeç

Browse our exclusive articles!

Greqi/8 Vjeçarja bllokohet në derën metalike të fabrikës, humb jetën pas 70 minutave torturë

Një vogëlushe 8 vjecare u bllokua për 70 minuta në një derë metalike të një fabrike në Keratsini të Greqisë. Një video-dokumentar i paraqitur nga...

Ngjarja e rëndë e Fierit, a do të rikthehet në Shqipëri dënimi me vdekje? Ja çfarë thotë Rama

Në një konferencë shtypi, për ngjarjen e rëndë që ndodhi një ditë më parë në Gërcallë të Fierit, ku u vra barbarisht nga fqinji,...

Tronditëse/ Vrau dhe groposi 8 vjeçarin, kush është 38-vjeçari monstër i Fierit që kishte rrëmbyer fëmijë dhe më parë

Klodian Çalamani është 38-vjeçari i tmerrshëm i Fierit që ditën e sotme rrëmbeu dhe groposi një fëmijë 8 vjeç. Autori, i vënë në pranga tashmë,...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...