Tag: Greqi

Browse our exclusive articles!

I shpallur në kërkim dhe i dënuar me 4 vite burg/ Arrestohet 35-vjeçari në pikën kufitare të Qafë Botës, po tentonte hyrjen në Shqipëri...

  Policia ka bërë të mundur arrestimin e një shtetasi në kërkim. Bëhet fjalë për Fation Alizoti, 35 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë, i shpallur...

E fshehur mes shkurreve dhe e ndarë në 35 pako, sekuestrohen 300 kg drogë në kufirin greko-shqiptar

  Janë sekuestruar 300 kg marijuanë në kufirin greko shqiptar. Mediat e huaja shkruajnë, se operacioni i policisë është zhvilluar në Igumenicë. Droga është gjetur mes shkurreve...

Atentat shqiptarit në Greqi, i riu qëllohet me armë jashtë klubit të natës pas sherrit mes dy grupesh

  Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Athinë, ku shënjestër ka qenë një shqiptar. Mediet fqinje raportojnë se është plagosur me armë një...

Gjendet një mjet i braktisur në afërsi të Hanias në Greqi, besohet se është përdorur nga 4 shqiptarët dhe pakistanezi që u arratisën nga...

  Është gjetur një automjet i braktisur në periferi të Irakleo-Rethimno, në afërsi të Hanias në Greqi. Mjeti raportohet të jetë vjedhur gjatë natës në Hania...

Sharruan hekurat dhe më pas çanë murin, si u arratisën 5 të burgosurit në Greqi, një prej tyre i dënuar për 3 vrasje

GREQI Detaje të reja nga arratisja e 5 të burgosurve, 4 shqiptarë dhe 1 pakistanez në Greqi, të cilët prisnin të transferoheshin në një burg...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...