Tag: Keratsini

Browse our exclusive articles!

Greqi/8 Vjeçarja bllokohet në derën metalike të fabrikës, humb jetën pas 70 minutave torturë

Një vogëlushe 8 vjecare u bllokua për 70 minuta në një derë metalike të një fabrike në Keratsini të Greqisë. Një video-dokumentar i paraqitur nga...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...