Tag: Ogerta Manastirliu

Browse our exclusive articles!

Shtrëngim masash për festat e fundvitit? Manastirliu paralajmëron: Ekspertët po vlerësojnë situatën

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar ditën e sotme se Komiteti Teknik i Ekspertëve po shqyrton shtrëngimin e masave kufizuese ashtu sikur se...

A do të ketë shtrëngim të masave Covid-19 në prag të festave? Flet Ogerta Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka folur në lidhje me rivlerësimin e masave kufizuese në prag të festave, Manastirliu tha se ky është një...

Vijnë në Shqipëri mbi 74 mijë doza të vaksinës Pfizer

Pasditen e së shtunës kanë mbërritur në Shqipëri 74,880 doza të vaksinës Pfizer. Gjatë një postimi në rrjetet sociale, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njofton...

Manastirliu: “Realizohet në Spitalin e Sarandës ndërhyrja delikate për herë të parë”

Për herë të parë në Spitalin e Sarandës është realizuar një ndërhyrje delikate ortopedike për rregullimin e një deformimi të lindur, shkurtim të theksuar...

Paralajmërimi/ Rama fton të pavaksinuarit “të vaksinohen një orë e më parë”

Kryeministri Edi Rama iu ka bërë thirrje mëngjesin e sotëm qytetarëve shqiptarë të vaksinohen kundër COVID-19. Me anë të një postimi në “Facebook”, Rama...

Popular

Sukses i rradhës i sportistit sarandiot në SHBA, Enea Lapa (Video)

Një sukses i garantuar i sportistit sarandiot me banim...

E çuditshme, por e vërtetë, deti s’gjen qetësi as në dimër(Video)

Edhe pak ditë dhe hymë zyrtarisht në stinën e...

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...