Shqiptarja qëlloi burrin e saj grek, detaje: E mbyllën në psikiatri që t’i merrnin vajzën!

- Advertisement -

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në pah nga ngjarja e rëndë që u regjistrua dje në Greqi, ku një shqiptare qëlloi me armë ish-partnerin e saj grek në Athinë.

Klodiana Çela, e cila u arrestua për tentativën e vrasjes së mjekut Jorgos Neos, ka qenë e përfshirë në një kalvar te gjate gjyqesh, pasi partneri e ka akuzuar për sëmundje mendore dhe disa ditë e kanë mbyllur në një institucion psikiatri për t’i marrë vajzën.

Mediat greke shkruajnë se nga kontrollet mjekësore doli se ajo nuk vuante nga asnjë sëmundje, dhe se kjo ishte një tentative për ta larguar nga vajza.

Pas humbjes së vajzës, tashmë Klodiana Çelo rrezikon edhe 17 vjet burg.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...