Tag: Klodiana Çela

Browse our exclusive articles!

Plagosi babanë e vajzës, Klodiana: Arma nuk ishte e imja, vajzën e “mësuan”

Klodiana Çela që plagosi me armë ish-partnerin grek dhe babanë e vajzës në Greqi mohon të ketë pasur armë. Për këtë mediet greke kanë publikuar...

Artistja 49-vjeçare në Gjykatë: “Nëse ka drejtësi, unë dhe vajza ime duhet të jemi bashkë”

Artistja 49-vjeçare shqiptare doli sot në hetuesi por pa avokat, i cili më në fund mori një afat të ri për të kërkuar falje...

Shqiptarja qëlloi burrin e saj grek, detaje: E mbyllën në psikiatri që t’i merrnin vajzën!

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në pah nga ngjarja e rëndë që u regjistrua dje në Greqi, ku një shqiptare qëlloi me armë...

Kronologjia e krimit në Greqi, shqiptarja i bëri pritë 68-vjeçarit, çfarë deklaroi në polici

Detaje të reja janë zbuluar për krimin e kryer në Greqi nga shqiptarja Klodian Çela, e cila qëlloi me disa plumba duke lënë të...

FOTO/ Shqiptarja që qëlloi grekun kishte paralajmëruar krimin në FB:” Po afron ora e drejtësisë!

Klodiana Çelo, shqiptarja që vrau me breshëri plumbash ish-bashkëshortin e saj grek mësohet të ketë paralajmëruar krimin kohë më parë përmes rrjeteve sociale. Artistja që...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...