Tag: Klodiana Çela

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Plagosi babanë e vajzës, Klodiana: Arma nuk ishte e imja, vajzën e “mësuan”

Klodiana Çela që plagosi me armë ish-partnerin grek dhe babanë e vajzës në Greqi mohon të ketë pasur armë. Për këtë mediet greke kanë publikuar...

Artistja 49-vjeçare në Gjykatë: “Nëse ka drejtësi, unë dhe vajza ime duhet të jemi bashkë”

Artistja 49-vjeçare shqiptare doli sot në hetuesi por pa avokat, i cili më në fund mori një afat të ri për të kërkuar falje...

Shqiptarja qëlloi burrin e saj grek, detaje: E mbyllën në psikiatri që t’i merrnin vajzën!

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në pah nga ngjarja e rëndë që u regjistrua dje në Greqi, ku një shqiptare qëlloi me armë...

Kronologjia e krimit në Greqi, shqiptarja i bëri pritë 68-vjeçarit, çfarë deklaroi në polici

Detaje të reja janë zbuluar për krimin e kryer në Greqi nga shqiptarja Klodian Çela, e cila qëlloi me disa plumba duke lënë të...

FOTO/ Shqiptarja që qëlloi grekun kishte paralajmëruar krimin në FB:” Po afron ora e drejtësisë!

Klodiana Çelo, shqiptarja që vrau me breshëri plumbash ish-bashkëshortin e saj grek mësohet të ketë paralajmëruar krimin kohë më parë përmes rrjeteve sociale. Artistja që...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...