Igumenicë, ndihma e “Lussy-t” bëri të mundur kapjen e marijuanës

- Advertisement -

Policia greke ka pikasur një shtetas grek që ecte në rrugë duke mbajtur një çantë, të cilën e kishte marrë në kufirin greko-shqiptar. I dyshuari u kap teksa po futej në banesën e vetë. Në çantë u sekuestruan 6 pako me 6 kg 170 gram marijuanë. Gjatë kontrollit të banesës së tij me ndihmën e qenit Lussy, u gjetën dhe u sekuestruan sende që shërbejnë për përpunimin e lëndëve narkotike.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...