Porti i Sarandës në aksion te “Mithat Hoxha”

- Advertisement -

Në zbatim të planit “Për një Shqipëri të pastër”, punonjësit e Drejtorisë së Portit Sarandë i janë bashkuar kësaj nisme, duke pastruar mbeturinat dhe papastërtitë përgjatë rrugës Mithat Hoxha në qytetin e Sarandës. “Kontributi i të gjithëve pa dallim dhe çdo ditë i shërben pastërtisë se ambjetit ku ne jetojmë, bregdetit të Sarandës dhe zhvillimit të mëtejshëm të turizmit në Shqipëri.”, shprehet Porti i Sarandës me anë të një postimi në Facebook.

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...