Bashkia Finiq: Tërhiqni certifikatat e pronësisë te Kadastra( emrat)

- Advertisement -

Rezultat pozitiv ka patur takimi  i Kryetarit të Bashkisë së Finiqit Kristo Kiço me Drejtuesit e Kadastrës Sarandë të premten e kaluar.

“Njoftojmë se për tu ardhur në ndihmë banorëve të zonës  , çertifikatat e mëposhtme të pronësisë sipas listës bashkëngjitur ndodhen pranë  Bashkisë Finiq. Luten kryetarët e fshatrave dhe përfituesit të paraqiten për tërheqjen e tyre.Më poshtë, lista e plotë e përfituesve!

 

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...