ASHK Sarandë: Gati 35 certifikata pronësie (emrat)

- Advertisement -

Agjensia Shtetërore e Kadastrës në Sarandë njofton 35 qytetarë për tu paraqitur pranë kësaj drejtorie për tërheqjen e certifikatave të pronësisë.

“Qytetarët që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Sarandë, për tërheqjen e certifikatave të pronësisë ose mund të futeni tek faqja juaj personale në E-Albania dhe mund ta shkarkoni certifikatën e pronësisë.”, përfundon njoftimi i ASHK Sarandë.

/sarandalife.al/

/sarandalife.al/

 

 

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...