Tmerr në Gjirokastër! 41-vjeçari rreh vajzën e mitur të bashkëjetueses

- Advertisement -

Dhuna në familje vijon të jetë një plagë e pashëruar në shoqërinë shqiptare. Së fundmi, një 41-vjeçar është vënë në pranga në Gjirokastër pasi akuzohet se ka rrahur vajzën e mitur të bashkëjetueses.

Policia njofton se është arrestuar shtetasi M. H., 41 vjeç, banues në lagjen Manalat, Gjirokastër akuzohet se në banesë për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së mitur të bashkëjetueses së tij.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...