Tag: Gjirokaster

Browse our exclusive articles!

Theu urdhrin e mbrojtjes/ Gjirokastriti shkon në shtëpi dhe rreh partneren dhe vajzën e tij të mitur

Sapo është bërë me dije se një 52-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës për dhunë ndaj bashkëjetueses dhe vajzës së tij të mitur....

Policia e Gjirokastrës arreston 21-vjeçarin sarandiot

Është proceduar penalisht edhe një 21-vjeçar me iniciale A.D, banues në Sarandë, pasi në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije, në afërsi të fshatit Dervician, gjatë kontrollit...

Gjirokastër/ 39-vjeçari kapet në hotel me kokainë

Një 39-vjeçar është proceduar penalisht, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në ambientet e një hoteli ku qëndronte, u gjet një sasi e vogël lënde...

“Me urdhër mbrojtje”, 41 vjeçari në Gjirokastër rreh gruan, e pëson nga policia

Specialistët e seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër arrestuan në flagrancë shtetasin J. G., 41 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi ka...

Ministrja Kumbaro del shëtitje me çiftin Kadare në “Paris”

Gjeniu i letrave shqipe Ismail Kadare është rikthyer në Gjirokastër, në qytetin ku lindi 85 vite më parë. Në këto foto të publikuar nga...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...