Theu urdhrin e mbrojtjes/ Gjirokastriti shkon në shtëpi dhe rreh partneren dhe vajzën e tij të mitur

- Advertisement -

Sapo është bërë me dije se një 52-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës për dhunë ndaj bashkëjetueses dhe vajzës së tij të mitur. Raportohet se shtetasi me iniciale A.D. ka ushtruar dhunë ndaj partneres së tij me iniciale M.Ll. dhe po ashtu vajzës së tij të mitur, duke thyer kështu urdhrin e mbrojtjes. Materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...