Tag: shqiptarë

Browse our exclusive articles!

Shqiptarja kapet me një terrorist turk: Në makinë kishin 23 kg heroinë me vlerë 1.7 milionë euro

Një turk me 23 kilogramë heroinë është lokalizuar dhe arrestuar në Krystallopigi të Follorinës. Ai është pjesëtar i guerrilasve kurdë dhe u nis për...

Rrëmbimi i 30-vjeçares:”Makina ishte gri dhe ishin shqiptarë”, dëshmia e viktimës

EL.AS kërkon një makinë gri, me targë “EME” për hetimin e rrëmbimit të një 30-vjeçareje në Heraklion i Ri. Sipas asaj që është evidentuar...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...