Tag: rrëmbim

Browse our exclusive articles!

Rrëmbimi i 30-vjeçares:”Makina ishte gri dhe ishin shqiptarë”, dëshmia e viktimës

EL.AS kërkon një makinë gri, me targë “EME” për hetimin e rrëmbimit të një 30-vjeçareje në Heraklion i Ri. Sipas asaj që është evidentuar...

Tronditëse/ Vrau dhe groposi 8 vjeçarin, kush është 38-vjeçari monstër i Fierit që kishte rrëmbyer fëmijë dhe më parë

Klodian Çalamani është 38-vjeçari i tmerrshëm i Fierit që ditën e sotme rrëmbeu dhe groposi një fëmijë 8 vjeç. Autori, i vënë në pranga tashmë,...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...