Tronditëse/ Vrau dhe groposi 8 vjeçarin, kush është 38-vjeçari monstër i Fierit që kishte rrëmbyer fëmijë dhe më parë

- Advertisement -

Klodian Çalamani është 38-vjeçari i tmerrshëm i Fierit që ditën e sotme rrëmbeu dhe groposi një fëmijë 8 vjeç.

Autori, i vënë në pranga tashmë, mësohet se nuk është hera e parë që rrëmben fëmijë, pasi dhe më herët ka rrëmbyer një vajzë por fatmirësisht nuk e ka vrarë.

Fati ishte tragjik për 8-vjeçarin që u rrëmbye sot në mëngjes në orën 09:00, pasi mbrëmjen e sotme, vogëlushi është gjetur i pajetë.

Ishte nëna e fëmijës ajo që denoncoi moskthimin e 8 vjeçarit në shtëpi dhe pas kontrollit të familjarëve në shtëpinë e 38 vjeçarit ëshë bërë e mundur gjetja e të miturit.

Fatkeqësisht, i mituri u gjet i vrarë dhe i groposur në baltë, pasi çmenduria e monstrës Klodian Calamani nuk njeh limite.

Autori i ngjarjes është vënë në pranga, mirëpo i njëjti person ka histori të përsëritur me rrëmbimet. Në vitin 2012, Calamani së bashku me një shok kanë rrëmbyer një 16 vjeçare, e cila fatmirësisht nuk është vrarë.

/Faxweb/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...