Tag: Policia e Gjirokastrës

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

U rrëzuan nga 15 m lartësi teksa punonin, përfundojnë në spital 2 gra në Dropull

Një aksident në punë ka ndodhur në mesnatën e kaluar në Dropull. Të plagosura kanë mbetur dy gra. Mësohet se ngjarja ndodhi teksa gratë po...

Arrestohet 47 vjeçari në Muzinë, 5 emigrantë paguan 1500 euro për të kaluar kufirin

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës, pasi kundrejt fitimit i ka premtuar shtetasve të huaj ndihmë për kalimin e kufirit. Njoftimi...

Iu gjetën mallra kontrabandë në garazh, arrestohet 52-vjeçari në Gjirokastër

Një 52-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për kontrabandë mallrash. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet H....

Detyrim paraqitjeje për noterin dhe avokatin në Gjirokastër. I ndalohet dalja jashtë vendit

Policia e Gjirokastrës, konkretisht Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme ka bërë ekzekutimin e Urdhrit të Vendimit  të Gjykatës së Shkallës...

Gjirokastër/ Arrestohet 28 vjeçari nga Tepelena, luante bixhoz e poker në lokalin e tij

Në vijim të punës për goditjen e veprimtarisë kriminale të ushtrimit të paligjshëm të lojërave të fatit, specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...