Tag: Mirela Kumbaro

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Nga 1 qershori, në Ditën e Fëmijëve, dhe në emër të Fëmijëve, do të ndalohet përdorimi i qeseve plastike njëpërdorimshme

-Merr trajsen, çantat prej cope, torbat shumeperdorimshe! Sepse qeset plastike njëpërdorimshme prej 1 qershorit hiqen nga qarkullimi. Sot në Komisionin për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin...

Ministrja Kumbaro e Prefekti Mamaj inspektojnë punimet e rrugës tek Syri i Kaltër…

Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro dhe prefekti i Qarkut të Vlorës, Flamur Mamaj, u ndodhën ditën e premte në bashkinë e Finiqit,...

Ministrja Kumbaro del shëtitje me çiftin Kadare në “Paris”

Gjeniu i letrave shqipe Ismail Kadare është rikthyer në Gjirokastër, në qytetin ku lindi 85 vite më parë. Në këto foto të publikuar nga...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...