Tag: Ina Zhupa

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

‘Nuk të pashë në Kuvend, a ti solla lekët te shtëpia?’, i dolën mesazhet, reagon Ina Zhupa

Deputetja e Partisë Demokratike Ina Zhupa ka reaguar në lidhje me disa foto që kanë qarkulluar në rrjetet sociale, ku ‘ajo’ i kërkonte llogari...

Konflikt mes PD dhe Matilda Qurkut, Ina Zhupa “admin” i Fb të PD Sarandë?!

  Matilda Qurku ka lajmëruar ditën e djeshme se ditën e shtunë,në datën 18 dhjetor 2021,nga ora 08:00 deri në 17:00,në selinë e degës Sarandë...

Demokratët e Sarandës “pendohen” që votuan Ina Zhupën

Disa prej komenteve në faqen zyrtare të Ina Zhupës pas zhvillimeve politike të fundit që po ndodhin në Partinë Demokratike, komentojnë se janë "penduar"...

Ina Zhupa:Rreth 8000 gra dhe vajza denoncojnë çdo vit dhunën në familje

Kuvendi i Shqipërisë organizoi sot Tryezën me shoqërinë civile kundër dhunës me bazë gjinore. Tryeza u drejtua nga Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla....

Ina Zhupa:Votojmë PRO memorandumit me SHBA-në për Trashëgiminë Kulturore, por…

Deputetja e Partisë Demokratike Ina Zhupa në foltoren e Kuvendit, është shprehur se do të votojë pro projektligjit “Për ratifikimin e Memorandumit të Mirëkuptimit,...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...