Tag: Foltorja

Browse our exclusive articles!

Sot Kuvendi i 11 dhjetorit nga Sali Berisha, çfarë pritet të ndodhë?

Edhe pak minuta na ndajnë nga fillimi i Kuvendit që ish-kryeministri Sali Berisha ka thirrur ditën e sotme në orën 10:00. Ky Kuvend i...

Grupimi ‘Dhjetor 90’ i bashkohet Foltores, kërkesa për Azem Hajdarin

Grupimi ‘Dhjetor 90’ ka vendosur t’i bashkohet Kuvendit Kombëtar të 11 dhjetorit, thirrur nga ish-Kryeministri Sali Berisha. Në një postim në Facebook, ky grupim ka...

Hapet dosja e “Foltores”, konfirmohen 4200 formularë të plotësuar nga delegatët

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka verifikon firmat e Kuvendit. Paloka: Rikonfirmoj që janë 4200 formularë të dorëzuar. Kanë ardhur dhe formularë të...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...