Tag: Covid

Browse our exclusive articles!

Greqi/Regjistrohen 103 vdekje, 702 të intubuar, 5,087 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

EODY bëri të ditur se rastet e reja të konfirmuara laboratorike me koronavirus të regjistruar në 24 orët e fundit janë 5087, nga të...

Greqi/Regjistrohen 708 të intubuar, 81 të vdekur, 5523 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

  EODY bëri të ditur se rastet e reja të konfirmuara laboratorike me koronavirus të regjistruar në 24 orët e fundit janë 5523,nga të cilat...

COVID-19 në Greqi, 3.526 të infektuar dhe 79 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Është rritur ndjeshëm numri i të intubuarve në ICU, duke tejkaluar barrierën prej 700. Sipas të dhënave të reja të EODY, në 24 orët...

Greqi/Regjistrohen 7,486 rastet e reja të koronavirusit, 664 të intubuar, 88 vdekje në 24 orët e fundit

EODY bëri të ditur se rastet e reja të konfirmuara laboratorike me koronavirus të regjistruar në 24 orët e fundit janë 7486 , nga...

Greqi/ 104 vdekje në 24 orët e fundit, 657 të intubuar, 6677 raste të reja

EODY bëri të ditur se rastet e reja të konfirmuara laboratorike me koronavirus të regjistruar në 24 orët e fundit janë 6677, nga të...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...