Tag: Babis Anagnostopoulos

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Vrasja e Carolinës në Greqi, publikohet video e bërë nga Babis para vrasjes

Së fundmi në mediat greke është publikuar një video e realizuar nga Babis Anagnostopoulos me gruan e tij vetëm pak muaj para se ta...

Glyka Nera/Dëshmon i burgosuri me Babis:” Punon në mensën e burgut, kujdeset për macet”

Babis Anagnostopoulos punon në mensën e burgut të Korydallos , i cili përpiqet të kalojë një profil krejt tjetër në lidhje me vrasjen brutale...

Vrasja e 20-vjeçares Caroline/ Avokati i Babis hedh poshtë akuzat për lidhje jashtëmartesore

“ Ai as e njeh atë grua”- është kjo fraza me të cilën i përgjigjet avokati mbrojtës i Babis Anagnostopoulos gazetares Aggeliki Nikoloulit pas...

Glyka Nera – Çfarë thotë Babis Anagnostopoulos për lidhjen jashtëmartesore

Babis Anagnostopoulos, vrasësi i rrëfyer i Caroline në Glyka Nera, flet në burg për raportimet se kishte një lidhje jashtëmartesore. Ai mohon në një...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...