Glyka Nera – Çfarë thotë Babis Anagnostopoulos për lidhjen jashtëmartesore

- Advertisement -

Babis Anagnostopoulos, vrasësi i rrëfyer i Caroline në Glyka Nera, flet në burg për raportimet se kishte një lidhje jashtëmartesore. Ai mohon në një deklaratë provokuese të ketë pasur një lidhje paralele, “pasi nuk kishte asgjë që të prekte familjen time”, në momentin kur i preu fillin e jetës Caroline pranë foshnjës së saj, duke drejtuar një skenë grabitjeje.

Deklarata

“Jam duke studiuar shkresat e lëndës, jam në pritje të zhvillimit të çështjes dhe përcaktimit të gjykimit. Për foton time në libër: nëse shtëpia botuese përfundon tërheqjen e fotos sime do të jem i kënaqur, pasi gjithçka që dua është që familja ime të mos preket. Nuk do të doja të komentoja çështjen që ka lindur në lidhje me postimet e fundit. Për sa u dëgjua për një lidhje paralele: nuk ka pasur asnjëherë lidhje jashtëmartesore. “Nuk ka pasur asgjë që ka prekur familjen time”, tha ai për ANT1.

Babis Anagnostopoulos duket se ende po përpiqet të paraqitet si një familjar i mirë në një kohë kur e gjithë Greqia e shikonte prej 37 ditësh, duke u shprehur se ishte i tronditur nga krimi, të cilin më pas pranoi se e kishte kryer.

Marrëdhënia paralele

Kujtohet se së fundmi pati raportime që donin që ai të kishte një lidhje paralele, me Caroline që dyshonte për këtë lidhje jashtëmartesore.

Konkretisht, siç kishte transmetuar ANT1, fatkeqja Caroline i kishte thënë në janar të 2021 këshilltarit të shëndetit mendor të cilin e kishte parë së bashku me Babis Anagnostopoulos, në një seancë ku arritën të qëndronin vetëm për një kohë të shkurtër se ai dyshonte se kishte një lidhje paralele. pasi mungonte nga shtëpia të dielave pa pasur turne në punë.

Caroline i kishte thënë këshilltares së saj se Babis Anagnostopoulos kishte një dashuri të madhe nga ambienti i tij i punës dhe se në vitin 2016 kur u takua me Caroline ishte divorcuar nga ajo. Ajo kishte thënë gjithashtu se po mendonte të merrte fëmijën e saj dhe të largohej…

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...