Policja që suprizon si këngëtare( Video)

- Advertisement -

Behije Dida, sarandiotja që shërben në rradhët e policisë së shtetit, por njëkohësisht shfaqet dhe si këngëtare e polifonisë labe dhe e këngëve popullore të Turbofolkut, ishte mesditen e sotme në emisionin “Shqipëria Live” e televizionit kombëtar Top Channel.

 

Ajo shpalosi para gjithë audiencës televizive, hobet, preferencat dhe dashuritë e saj për punën si pjestare e forcave të rendit, por edhe si këngëtare popullore. Në fund Behija këndoi akapela një këngë të dashur të saj. sarandalife.al i uron Behijes suksese në veprimtaritë e saj.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...