Në Ditën Ndërkombëtare të Ujit, Ujësjellës – Kanalizime Sarandë, aktivitet ndërgjegjësues – VIDEO

- Advertisement -

Në Ditën Ndërkombëtare të Ujit, Ujësjellës – Kanalizime Sh.a Sarandë zhvilloi paraditen e së premtes në mjediset e Shetitores së qytetit një aktivitet ndërgjegjësues, aktivitet ky tashmë i përvitshm.

Përmes posterave flitej për rëndësinë e ujit. Tereza Shano, specialiste e marrëdhënieve me mediat në Ujesjellës – Kanalizime Sh.a Sarandë në prononcimin për mediat bëri publike qëllimin e aktivitetit në Ditën Ndërkombëtare të Ujit.

Merrnin pjesë punonjës të kësaj ndërmarrjeje. Merrte pjesë gjithashtu edhe Drejtori Administrativ i Ujësjellës – Kanalizime Sh.a Sarandë, Armando Goxharaj.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...