Policia operacion blic në Sarandë, arreston 31-vjeçarin, dyshohet se…

- Advertisement -

Një operacion policor është shënuar pak minuta më parë në vendin e quajtur “Lagjia Amerikane” në Sarandë.

Burime për “BalkanWeb”, bëjnë me dije se Policia e Sarandës, në bashkëpunim me forcën e posaçme operacionale kanë arrestuar 31-vjeçarin E. M.

Nuk dihen ende arsyet e shoqërimit të këtij shtetasi, por burimet bëjnë me dije se dyshohet se është përfshirë në një ngjarje të rëndë të ndodhur ditët e fundit në qytetin bregdetar.

/Ballkanweb/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...