Tag: Policia e Sarandës

Browse our exclusive articles!

Konfliktohen procedohen penalisht dy sarandiotë

  Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht shtetasin me inicialet A. K., 40 vjeç dhe M. K., 54 vjeç,...

I shpallur në kërkim dhe i dënuar me 4 vite burg/ Arrestohet 35-vjeçari në pikën kufitare të Qafë Botës, po tentonte hyrjen në Shqipëri...

  Policia ka bërë të mundur arrestimin e një shtetasi në kërkim. Bëhet fjalë për Fation Alizoti, 35 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë, i shpallur...

I vranë të birin në 2015, burri në Sarandë padit në Gjykatë dy të akuzuarit për vrasjen, njëri prej tyre u gjet i vdekur...

Hamit Mehmeti, babai i 32-vjeçarit Edmond Theodhori vrarë në Sarandë më 10 korrik 2015, ka paditur në Gjykatë dy të akuzuarit për vrasjen e...

Ushtron dhunë ndaj kushërirës procedohet penalisht sarandiotja

  Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht shtetasen inicialet M. K., 35 vjeç, banuese në lagjen nr.1, Sarandë, sepse...

Konfliktohen verbalisht me njera tjetrën procedohen dy shtetase

  Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht shtetaset me inicialet : M. K., 50 vjec dhe V. B.,58 vjec,...

Popular

Blendi Klosi prezantohet drejtues politik i Partisë Socialiste për Qarkun Vlorë

Blendi Klosi u prezantua sot në Vlorë si drejtues...

Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, motomjeti del nga rruga, humb jetën shoferi (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të...

WhatsApp pritet të sjellë 5 ndryshime të reja

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për...