Nuk i dha para, 40-vjeçari grek bën aktin e rëndë, masakron me thikë kumbarën 75-vjeçare

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi.

Mediat lokale atje, shkruajnë se një 75-vjeçare është masakruar me thikë nga një 40-vjeçar, me të cilin kishte lidhje familjare. Trupi i pa jetë i 75-vjeçares është gjetur i mbuluar me çarçaf në bodrumin e pallatit ku banonte.

Mësohet se autori, viktimën Efthalia Avramidou-Alexouli e kishte kumbarë dhe e ka vrarë vetëm se ajo nuk i ka dhënë para.

Mendohet se gruaja është vrarë në shtëpinë e katit të 1-rë, ku viktima jetonte me të birin, i cili kishte probleme me shëndetin mendor.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...