Meta: Më 25 korrik 2022 rikthehem në politikë

- Advertisement -

Presidenti Ilir Meta, ka theksuar se do të kthehet aktiv në politikë pas përfundimit të mandatit presidencial.

Sipas Metës, ai kishte plane të tjera por pas 25 prillit vendosi që të ndryshojë këto plane dhe kjo e detyroi sipas tij të kthehej aktiv në politikë.

“25 prilli më ndryshoi, planet. Kisha plane të tjera.

Pas mandatit të presidentit do kthehem aktiv në politikë. Me 25 korrik 2022 rikthehem aktiv në politike sepse nuk kam rrugë tjetër. Këtë e diktoi 25 prilli.” tha Meta.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...