Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied, Rama:”Lamtumirë shoqe e vogël”

- Advertisement -

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të artistes së njohur shqiptare, Hueyda El Saied, e cila ndërroi jetë sot në një spital në Luksemburg, pas një sëmundje të rëndë.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Rama iu bashkua reagimeve pas lajmit që i ka pikëlluar të gjithë mëngjesin e kësaj të marte.

Duke ndarë dhe një foto të saj, Rama shkruan: “Lamtumirë shoqe e vogël💔”.

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...