I dënuar me 3 vjet burg për trafik droge në Greqi, arrestohet shqiptari në Kakavijë

- Advertisement -

Policia greke ka arrestuar në Kakavijë një shtetas shqiptar të kërkuar. Shqiptari u arrestua gjatë kontrollit të pasaportës së tij. Ai rezulton i dënuar me 3 vjet burg nga Gjykata e Apelit tē Greqisë Perëndimore dhe Qëndrore për “blerje, posedim dhe trafik droge”.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...