Humbi në shkurt të këtij viti në Greqi, asnjë gjurmë për 39-vjeçarin nga Shqipëria (emri/foto)

- Advertisement -

Një 39-vjeçar nga Shqipëria ka humbur gjurmët në Greqi që nga shkurti i këtij viti.

Bëhet fjalë për shtetasin Kelvin Dervishi, i cili rezulton i zhdukur në zonën e Piresë që nga fillimi i vitit 2021.

Gazetari Shpëtim Zinxhiria denoncon zhdukjen e 39-vjeçarit shqiptar, duke shpërndare madje një foto ku paralajmërohet se shëndeti i këtij personi është në rrezik.

39-vjeçari ka humbur gjurmët në Pire më 24 shkurt të këtij viti dhe ende është në kërkim. Deri më sot kanë humbur gjurmët ose figurojnë të zhdukur 143 shqiptare ne Greqi.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...