Tag: Pire

Browse our exclusive articles!

Humbi në shkurt të këtij viti në Greqi, asnjë gjurmë për 39-vjeçarin nga Shqipëria (emri/foto)

Një 39-vjeçar nga Shqipëria ka humbur gjurmët në Greqi që nga shkurti i këtij viti. Bëhet fjalë për shtetasin Kelvin Dervishi, i cili rezulton i...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...