Greqi/Gruaja denoncon burrin, policët paraqiten dhe ai u nxjerr pitbullin: Haji!

- Advertisement -

Ngjarja e pabesueshme ka ndodhur në Nikaia të Greqisë. Një grua 50-vjeçare telefonoi policinë se burri i saj 40-vjeçar po e dhunonte në banesë. Kur policët shkuan, ai doli me një pitbull dhe urdhëroi të “hante” punonjësit me uniformë.

Qeni u vërsul dhe kafshoi të dy policët. Sakaq, autori u arrestua. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës pak pas orës 10:30. Pas një debati, 50-vjeçarja ka dalë nga shtëpia në rrugën Mainandru dhe ka shkuar në komisariat.

Kur dy policët mbërritën në shtëpi për ta vënë në pranga, ai doli me qenin e tij duke i bërtitur pitbullit “haji!”  Qeni iu bind dhe sulmoi të dy policët. Efektivët u dërguan në spital, ndërsa autori është arrestuar. g.v/abcnews.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...