Glyka Nera: Padi kundër Anagnostopoulos për vrasjen e qenit të Caroline….

- Advertisement -

Një padi kundër Babis Anagnostopoulos u ngrit nga një shoqatë për mbrojtjen e kafshëve për vrasjen e “Roxy”, qenit të Caroline.
Sipas një raportimi të Ant1, tetë muaj para se të vritej nga i shoqi, Caroline kishte shkuar në një shoqatë për mbrojtjen e kafshëve dhe kishte kërkuar një qen për ta rritur me foshnjën e saj. Kujtohet se natën e krimit Babis vrau edhe qenin, duke e varur në parmakun e shkallëve, duke dashur kështu të ngrejë skenën e grabitjes pas vrasjes, në shtëpinë e familjes Anagnostopoulos në Glyka Nera.
Sipas raportit, vrasësi i rrëfyer i gruas së tij mund të përballet me 10 vjet burg dhe një gjobë deri në 100 mijë euro për vrasjen.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...