Sarandë, lajm i bukur për tifozët e Butrintit.

- Advertisement -

 Onuh Chinonso ka firmosë me Skuadrën e Butrintit. Nigeriani 29 vjecar pasi mbyll me Shkumbinin transferohet tek skuadra e djemve të detit.

Thonë që pas shiut del dielli. Pas peripecive të shumta të skuadrës së Butrintit më në fund një nga sulmuesit më të spikatur të gjysmës së parë të sezonit ka dalë sot për herë të parë në stërvitje në Sarandë falë dhe insistimit të drejtuesve te klubit.

Urojmë sa më shumë fitore dhe arritje të objektivave sezonalë.

Forca BUTRINTI

/Ks Butrinti Sarandë

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...