Andrea Sadiku del nga Koma, thirje përsëri për ndihmë financiare. (Video)

- Advertisement -
Ky është njoftimi që portali ynë bëri për sensibilizimin e opinionit për të ndihmuar financiarisht Andrea Sadikun, i cili ishte në gjëndje kome prej 5 muaj.
Prej 5 muajsh Andrea Sadiku, banor i fshatit Shëndëlli, ndodhet në koma pa asnjë shenjë përmirësimi. Për këtë duhet dërguar urgjentisht për një mjekim të specializuar, ndaj familja e tij lutet ndaj kujtdo që ka mundësinë të kontribuojë për këtë djalë të ri që të jetojë edhe ai. Kontributi juaj të kryhet në llogarinë bankare në euro:
IBAN-I AL80 2131 1082 0000 0000 0220 1863**
SWIFT CODE PUPPALTR
Llogaria bankare në Lekë:
AL52213630100000000001989540
BANKA OTP ALBANIA
Sabrina Arapi (Shëndëlli, Sarandë) 0696401156
Fatmirësisht sasia e lekëve u mblodhë, Andrea shkoi për një trajtim të spesializuar në një spital në Stamboll dhe doli nga gjëndja kome. Por që të vazhdoj më tepër përmirësimi i shëndetit të Andreas, familja nga Stambulli ku mjekohet bën apel përsëri për ndihmë financiare. Ja stasusi i plotë i tyre.
Te nderuar vellezer dhe motrat e Andreas .
Ju pershendesim te gjithë nga Spitali ne Stamboll .
Gjendja e Andreas eshte me mire , po ende si ka ardhe vetedija e plote .
Ndihmat tuaja prej 53 mije eurove u shpenzuan.
– Transporti me avion 15 mije euro
– Nje muaj te plote 30 mije euro ne Spital .
– Operacioni ne koke 8 mije euro
Andrea ende ka nevoje te vazhdoje qendrimin dhe muajin Dhjetor ne Spital.
Na duhen dhe 24 000 mije
Kemi mbledhe 18 200
Na duhen dhe 5800 euro
Nusja e Andrea Sadikut nga Spitali ne Stamboll

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...