Dyshohet se një grua bashkëpunoi me të/ Klodian Çalamani e mohon: E vrava i vetëm Mateon

- Advertisement -

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me akuzat e lëshuara së fundmi nga persona të afërt të familjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu, i cili u vra barbarisht pak ditë më parë nga Klodian Çalamani, se krimi është kryer në bashkëpunim me një grua.

Mësohet se ky i fundit ka mohuar se në ngjarjen makabre të jetë përfshirë një person i dytë dhe se çdo gjë e ka bërë i vetëm. Çalamani mban përgjegjësi të plotë mbi ngjarjen.

vijon…

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...