Tag: Klodian Çalamani

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

I vihet zjarri shtëpisë së Çalamanit që vrau 8-vjeçarin në Fier

Ditën e sotme i është vendosur zjarri shtëpisë e 38-vjeçarit Klodian Çalamani në fshatin Grecalli të Fierit, i cili pak ditë më parë vrau...

Dyshohet se një grua bashkëpunoi me të/ Klodian Çalamani e mohon: E vrava i vetëm Mateon

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me akuzat e lëshuara së fundmi nga persona të afërt të familjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu, i...

‘Drejtësi për Mateon’/ Familjarët e 8-vjeçarit kërkojnë të futen në burgun e Vlorës

Mëngjesin e sotëm, familjarët e 8 vjeçarit të ndjerë, Mateo Vasiu i cili u vra nga “monstra” e Fierit, Klodian Çalamani. Ky i fundit,...

A vuan apo jo Klodian Çalamani nga shëndeti mendor? Kjo është përgjigja e ekspertizës

Ka dalë në rezultatet përfundimtare ekspertiza paraprake që i është bërë Klodian Çalamanit në paraburgimin e Vlorës. Sipas ekspertizës Klodian Çalamani, vrasësi i fëmijës 8...

Familjarët e Mateos 8-vjeçar kërkojnë dënim me vdekje, po mbledhin firmat e peticionit në Vlorë

Familjarët e Mateos 8-vjeçar të vrarë në mënyrë makabre nga Klodian Çalamanin kanë qenë ditën e sotme prezentë në qytetin e Vlorës. Ata po mbledhin...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...